Eşya Depolama

Eşya depolama ve saklama hizmetleri, günümüzde modern bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu ihtiyaçları karşılamak adına firmamız ile son derece modern depolar inşa ederek sizlere bu sektörde hizmet vermek istiyoruz. İster korumak istediğiniz , isterseniz saklamak istediğiniz malzemeleriniz olsun bizim için hiç fark etmez. Eşya depolama ve saklama sektöründe en iyi firma olarak sizlere hizmet vermek istiyoruz.
Depolama avantajları ve depolama sigortası , 18 yıllık tecrübemiz ve uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılamak için özel tasarlanmış depolarımızda kişisel eşyalarınız ya da saklamak istediğiniz evraklarınız en kaliteli malzemeler ile korunmaktadır.
Sizler iletişim numaralarımız dan bizlere ulaştıktan sonra uzman elemanlarımız eşyalarınız bulunduğu yere gelerek ücretsiz ekspertiz yapıp ve onların nasıl depolanacağı hakkında sizleri bilgilendirecekler. Eğer bizlerle çalışmak isterseniz malzemelerin türlerine veya değerlerine göre değerlendirilip paketlenecekler ve özel taşıma sistemlerimiz ile depolarımıza ulaştırılacaklar ve son sistem modern olan depolarımız da depolanacaktır. Bizlerle çalıştıktan sonra huzurlu bir şekilde onların taşınacağı zamana kadar bekleyebilirsiniz.
Bizim fiyatlarımızı, ekspertiz amacı ile gelen uzman ekibimiz tarafından eşyaların çokluğuna, ambalaj malzemesine göre belirlenecek ve en uygun fiyatla sizleri bilgilendirecektir.
Depolanacak malzemeler sigortalandığı gibi paketleme işlemi de isteğe göre belirlenecektir.

İstanbul’un en iyi firması olarak ev depolama yaptığımız gibi diğer nakliye ve depolama hizmetlerini de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
İster tadilat dolayısıyla bir süreliğine,ister atmaya kıyamadığınız değerli malzemeleriniz olsun, bizde hepsi için ayrılmış çeşitli depolar mevcut. Her türlü malzemenizi hatta arabanızın kışlık lastiklerini dahi ekonomik fiyatlarda depolayabiliriz.
Ofisinizin ya da iş yerinizin depolanması gereken malzemeleri olabilir.Eğer bu malzemeler için uygun bir depo arıyorsanız bizleri aramanız yeterli olacak.
Eğer değerli eşyalarınızın sigortalı olarak saklanmasını istiyorsanız onlar sigortalanacak ve herhangi bir olumsuzlukta sigorta firması tarafından değeri sizlere geri ödenecektir.
Sizler için kişiye özel depolar sayesinde kapalı ve sigortalı konteynerler içinde nem ve rutubete karşı özel olarak geliştirilmiş depolarımızda saklıyoruz.

✅ 7/24 Whatsapp Açık İletişim Hattı
✅ Kişiye Özel Odalı Sistem Depolar
✅ Ambalajlı ve Sigortalı Hizmetimiz
✅ Eşya Taşıma ve Teslim Hizmetimiz
✅ Uzman Personel Kadrosu İle Çalışma
✅ Nemsiz ve Rutubetsiz Depo Alanları
✅ Uygun Ücretlerle Eşyaların Depolanması

Şirketimiz

Firma Belgesi✅ Onaylı Vergi Levhası
Depo Sistemi✅ Odalı Sistem + Ortak Alanlı
Depo Alanı✅ Sigortalı + Kameralı
Hizmet İçeriği✅ Nakliye + Paketleme

Alanında eğitimli uzman personellere sahibiz.

Özel donanımlı araçlarımız vardır.

Eşya paketlemede titiz bir çalışma yapmaktayız.

Güvenlik, hijyen ve ilaçlama konuları önceliklidir.

Eşyalarınız depolarımızda sigortalıdır.

Call Now ButtonHemen Ara